McDonald´s Cup v Grygově

28.4.2015 28.4.2015

 

 

Dvakrát na „bedně“ !!!

Duben byl pro naši školu fotbalový. Postavili jsme dva týmy a zúčastnili se  největšího žákovského turnaje v Evropě.

Kategorie A

Dne 28.dubna nastoupili chlapci a děvčata v mladší kategorii. Bojovali statečně a v konkurenci sedmi týmů získali 3. místo. Tento výsledek je poslal do dalšího kola. Vyzvedneme výkon Marka Mutiny, který jako nejmladší sváděl souboje se staršími soupeři a díky příkladnému nasazení vstřelil postupový gól. Náš tým bude tak pokoušet štěstí 12.května proti vítězům okrskových kol. Přejeme hodně štěstí.

Sestava:

T.Nevěřil, N.Bartík, L.Dobrozemský, R.Vytásek, M.Mutina,P.Sikora, Š.Vlčková, J.Kovář, E.Chovancová, T.Grmela

Kategorie B

30. dubna se starší spolužáci zúčastnili turnaje v kategorii do 11 let. V pětičlenné skupině byli úspěšní na padesát procent,dvakrát vyhráli a dvakrát prohráli. To znamenalo konečné 3. místo.

Výborný výkon předvedli zvláště v posledním utkání, kdy soupeři nastříleli 7 gólů. Ostrostřelcem zápasu se stal Radek Vytásek. Pro děvčata v našem týmu byl odměnou poslední gól turnaje, který vsítila v závěrečných vteřinách Karolína Lexová.

Ze sestav obou týmů je patrné, kteří hráči patřili k oporám týmu. Nesmíme zapomenout na Jaroslavu Glauderovou, která fantastickými zákroky přiváděla k zoufalství útočníky soupeřů. Zvláštní pozornost zaslouží výkon Tomáše Nevěřila, který hrál díky zranění s velkým sebezapřením.Děkujeme všem za obětavou a úspěšnou reprezentaci školy i obce.

Sestava:

T.Nevěřil, N.Bartík, L.Dobrozemský, R.Vytásek, ,P.Sikora, Š.Vlčková, T.Malý, J.Glauderová, K.Lexová, A.Hodinář

Velký dík patří ředitelce ZŠ a MŠ v Grygově Haně Navrátilové za organizaci a garanci turnaje.