Sportovní den mikroregionu Království

20.6.2015 20.6.2015

V sobotu 20. června 2015 se na sportovním areálu v Grygově pořádá Obec Grygov za finanční účasti mikroregionu Království Sportovní den mikroregionu Království.

Prezence účastníků od 8,00 do 9,00 hodin na příslušných sportovištích.

Organizační pokyny:

 • VOLEJBAL : Hraje se na umělé trávě – sportovní areál.
  Smíšená družstva – max. 4 muži, min. 2 ženy. Hraje se
  dle pravidel volejbalu na dva sety na umělé trávě s gumovým vsypem – nutná vhodná obuv bez hrotů!
 • NOHEJBAL : Hraje se na asfaltovém hřišti – sportovní areál. Tříčlenná družstva s možností jednoho náhradníka. Hraje se dle pravidel nohejbalu na dva sety, případně na dva vítězné sety – bude určeno dle počtu zúčastněných družstev.
 • MALÁ KOPANÁ : Hraje se na travnatém fotbalovém hřišti – sportovní areál. Šestičlenná družstva (5+1). Možnost střídání hráčů neomezeně. Hraje se dle pravidel malé kopané. Možnost hry na 2 hřištích, hrací doba bude stanovena dle počtu přihlášených
  družstev.
 • TENIS : Hraje se na 2 antukových tenisových kurtech – sport. areál. Dvouhra + čtyřhra. Hraje se dle pravidel tenisu na jeden vítězný set. Finále se hraje na dva vítězné sety.
 • STOLNÍ TENIS : Hraje se v sále sokolovny TJ Sokol Grygov. Dvouhra + čtyřhra. Hraje se dle pravidel stolního tenisu, bude určeno dle počtu přihlášených. Na podlaze jsou parkety, sálová obuv podmínkou!