Archiv pro štítek: fotbalový turnaj

Okresní finále McDonald´s Cup

12.4.2015 12.4.2015

Okresní finále McDonald´s Cup

Školní tým ZŠ a MŠ Grygov se zúčastnil turnaje, který se konal 12. dubna. Postup na tento turnaj byl velkým úspěchem našich chlapců a děvčat. Soupeři byli fotbalově vyspělí a prověřili především naši bojovnost.

Tentokrát jsme tahali za kratší konec provazu, nestačili jsme na tři ze čtyř protivníků. V závěrečném duelu s Velkou Bystřicí jsme ale sebrali zbytky sil a získali bod za ramízu 2 – 2. Střelci zápasu byli Radek Vytásek a Lukáš Dobrozemský, který vstřelil gól v posledních vteřinách utkání.

Získali jsme jeden primát. Šárka Vlčková byla vyhlášená nejlepší hráčkou turnaje. Toto ocenění bylo zasloužené, protože Šárka byla opravdu nejbojovnějším členem družstva. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy a obce Grygov.

Sestava: T.Nevěřil, N.Bartík, L.Dobrozemský, R.Vytásek, M.Mutina,P.Sikora, Š.Vlčková, J.Kovář, E.Chovancová, V.Grmela

McDonald´s Cup v Grygově

28.4.2015 28.4.2015

 

 

Dvakrát na „bedně“ !!!

Duben byl pro naši školu fotbalový. Postavili jsme dva týmy a zúčastnili se  největšího žákovského turnaje v Evropě.

Kategorie A

Dne 28.dubna nastoupili chlapci a děvčata v mladší kategorii. Bojovali statečně a v konkurenci sedmi týmů získali 3. místo. Tento výsledek je poslal do dalšího kola. Vyzvedneme výkon Marka Mutiny, který jako nejmladší sváděl souboje se staršími soupeři a díky příkladnému nasazení vstřelil postupový gól. Náš tým bude tak pokoušet štěstí 12.května proti vítězům okrskových kol. Přejeme hodně štěstí.

Sestava:

T.Nevěřil, N.Bartík, L.Dobrozemský, R.Vytásek, M.Mutina,P.Sikora, Š.Vlčková, J.Kovář, E.Chovancová, T.Grmela

Kategorie B

30. dubna se starší spolužáci zúčastnili turnaje v kategorii do 11 let. V pětičlenné skupině byli úspěšní na padesát procent,dvakrát vyhráli a dvakrát prohráli. To znamenalo konečné 3. místo.

Výborný výkon předvedli zvláště v posledním utkání, kdy soupeři nastříleli 7 gólů. Ostrostřelcem zápasu se stal Radek Vytásek. Pro děvčata v našem týmu byl odměnou poslední gól turnaje, který vsítila v závěrečných vteřinách Karolína Lexová.

Ze sestav obou týmů je patrné, kteří hráči patřili k oporám týmu. Nesmíme zapomenout na Jaroslavu Glauderovou, která fantastickými zákroky přiváděla k zoufalství útočníky soupeřů. Zvláštní pozornost zaslouží výkon Tomáše Nevěřila, který hrál díky zranění s velkým sebezapřením.Děkujeme všem za obětavou a úspěšnou reprezentaci školy i obce.

Sestava:

T.Nevěřil, N.Bartík, L.Dobrozemský, R.Vytásek, ,P.Sikora, Š.Vlčková, T.Malý, J.Glauderová, K.Lexová, A.Hodinář

Velký dík patří ředitelce ZŠ a MŠ v Grygově Haně Navrátilové za organizaci a garanci turnaje.