Tenisový tábor 2016

26.8.2016 26.9.2016

Předposlední prázdninový týden se uskutečnil plánovaný 6.ročník tenisového tábora pořádaného členy tenisového klubu Grygov,  za nemalé finanční podpory OÚ Grygov, za účelem zaktivizování zájmu o sport a sportovního vyžití dětí regionu.

Pod trenérským vedením Ječmínka Vlastimila, významné asistentské pomoci odchovanců 1.ročníku TT, již dorostenců Skuly Milana, Ječmínka Davida, Koukala Michala a důchodce Vrzaly Františka. O stravu a práci s těmi nejmenšími se příkladně starala paní Michejdová Jana.

Tábora se zúčastnilo celkem 16 dětí z Grygova a okolí. Náplň byla ryze sportovní s řadou soutěží v tenisových a jiných dovedností. V závěrečném turnaji v minitenisu zvítězil, tak jako loňský rok, Mutina Marek. Všichni byli odměněni drobnými sladkostmi a výukovými materiály dopravní výchovy policie ČR.

Na závěr si jen všichni přejme, aby se nám, aspoň částečně, podařilo odvést naše děti  od televize a počítačů na naše krásné sportoviště, za aktivní spoluúčasti svých rodičů.

V Grygově 26.8.2016                                                                                     Za TK Grygov  Ječmínek Vl.